030 | ŽENA S ŠEDÝMI PERLAMI
EBERL František Zdeněk (1887 – 1962)
- starting price: 60 000 CZK
- Summer Online Sale 2022
Olej na plátně, 41 x 33 cm, rámováno, datace 1935 – 1940, signováno vpravo nahoře FZ Eberl.
Dílo je uvedeno v elektronické verzi katalogu raisonné pod číslem No. 468.